live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Geef hier de uitslag van de eerste 4 teams van een toernooi in Nederland waar je geweest bent. Alleen van toernooien met een afvalsysteem of vergelijkbaar. Wij maken hier een Petanque Forum ranglijst van. Lees ook de regels in het eerste bericht.
Plaats reactie
paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 05:52

inschrijvingen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16
systeem : voorronden + directe eliminatie

1 Arie Plugge - Adil Bouadif - Arnold Steiger (Goede Worp/MIDI)
2 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke)
3 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer - Frans Velthuis (Folatre)
4 Cees Wubben (Bon Courage) - Henny Duchenne (Bon Courage) - Richard Nijs ('t Lover)
5 Wouter Hoekstra (But 84) - Rik Moorlag (But 84) - Johnny Saalmink (Boul'Animo)
6 Fanny van Uden - Kevin Splithof - Alexander v.d. Poll (Boul'Animo)
7 Marco Zeitzen - Marty van Nuenen - Dennis Mul (Mix)
8 Henri Calvetti (PUK) - Bert van Dijk (PUB) - Martin Bakker (Biberon)
9 Justin Wuring - Dennis Peterse - Pascal Wijnstekers (Gooiers)
10 Krijn Kok - Moussa Agzoul - Marcel van Nieuwenhuizen (L 'Esprit)
11 Ricardo Saarloos - Eddie Hollestelle - Tom van der Voort (Petangeske)
12 Hans Cammeraat (Gouda) - Sjaak Spruyt (L' Esprit) - Marcel Stok (Gouda)
13 Ella van Kappel (PVN) - Hans Koolwijk (PVN) - Gregory Koolwijk (Cailloux)
14 Frank Heusen - Zeger van Hunen - Henk Reesink (Taxateurs)
15 Bert Duits (Gouda) - Marco Kok (L'Esprit) - Joao Guereiro (Gouda)
16 John Schimmel - Thom Dessing - Hans Klaasen (Gouda)
17 Fred Lagerwaard (MIDI) - Mario Blom (Walnoot) - Christian Saurel ('t Zwijntje)
18 Ferdinand Wiese ('t Zwijntje) - Patrick v.d. Schief (Zwijntje) - Romulo van Stockum (Cailloux)
19 Jeffrey van Loon - Jean Michel Lobo - Ali (PV Tilburg)
20 Lotte van Bergenhenegouwen (MIDI) - Niels Saurel (Zwijntje) - Jobbi Schefferie (Cailloux)
21 Pieter Moors - Martijn Moors - Joey Ras ('t Lover)
22 Elior van Klaveren (ABA) - Rick van Lier (MIDI) - Milan Saunier (PUK)
23 Didier Fifi (PUK) - Patrick Bakens (Lover) - Edward Vinke (PUK)
24 Peter Bonarius (Gooiers) - Theo v.d. Meer (Boul'Animo) - Renato Raspe Taxateurs)
25 Mouhrad El Ansari - Moustapha Mazouz - Najib el Yakoubi (Mix)
26 Diana Wolff - Monique Bakker - Katy Kamps (Cailloux)
27 Sandy Rikkers - Wendy Duvalois - Sandra Gillieron (Cailloux)
28 Yannieke Baks - Chantal Moors - n.n.b. (Jeu de Bommel)
29 Colin Brinkman (Lover) - Gideon Schrauwen (Bommequet) - Wessel Geertse (Petangeske)
30 Jack Schillemans - Timo van Korlaar - Mohammed Jadoun (Cailloux)
31 Sander Beukers (MIDI) - Marco van Zijderveld (ABA) - Marvin Meijer (ABA)
32 Jan Los - Django Los - Kylian Los (Jan van Schaffelaar)
33 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Veldhuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA)
34 Ronald De Grise (Antwerpen /Bernardus) - Luc Ferrari (Antwerpen/Niel) - Marc Ferrari (Antwerpen/Niel)
35 Piet Moret - Vince Exalto - Wim Santhuizen (Atlantic Boules)
36 Ed Bosch (Ketsup) - Monique de Beer (Ketsup) - Davey Kooijman (L'Esprit)

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 09:40

systeem 2 voorronde partijen , A en B toernooi directe eliminatie
1 Elior van Klaveren (ABA) - Rick van Lier (MIDI) - Milan Saunier (PUK) 0
10 Ricardo Saarloos - Eddie Hollestelle - Tom van der Voort (Petangeske) 13

2 Sandy Rikkers - Wendy Duvalois - Sandra Gillieron (Cailloux) 3
9 Fred Lagerwaard (MIDI) - Mario Blom (Walnoot) - Christian Saurel ('t Zwijntje) 13

3 Ronald De Grise (Antwerpen /Bernardus) - Luc Ferrari (Antwerpen/Niel) - Marc Ferrari (Antwerpen/Niel) 13
8 Yannieke Baks - Chantal Moors - n.n.b. (Jeu de Bommel) 8

4 Pieter Moors - Martijn Moors - Joey Ras ('t Lover) 1
7 Henri Calvetti (PUK) - Bert van Dijk (PUB) - Martin Bakker (Biberon) 13

5 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke) 13
6 Wouter Hoekstra (But 84) - Rik Moorlag (But 84) - Johnny Saalmink (Boul'Animo) 7

11 Piet Moret - Vince Exalto - Wim Santhuizen (Atlantic Boules) 9
36 Marco vd Linden - Hans Koolwijk (PVN) - Gregory Koolwijk (Cailloux) 13

12 Hans Cammeraat (Gouda) - Sjaak Spruyt (L' Esprit) - Marcel Stok (Gouda) 13
35 Lotte van Bergenhenegouwen (MIDI) - Niels Saurel (Zwijntje) - Jobbi Schefferie (Cailloux) 1

13 Mourad El Ansari - Moustapha Mazouz - Najib el Yakoubi (Mix) 13
34 Ferdinand Wiese ('t Zwijntje) - Patrick v.d. Schief (Zwijntje) - Romulo van Stockum (Cailloux) 10

14 Jeffrey van Loon - Jean Michel Lobo - Ali (PV Tilburg) 13
33 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer - Frans Velthuis (Folatre) 8

15 Ton van Maanen - Adil Boudaif - Arnold Steiger (Goede Worp/MIDI) 13
32 Jack Schillemans - Timo van Korlaar - Mohammed Jadoun (Cailloux) 9

16 Frank Heusen - Zeger van Hunen - Henk Reesink (Taxateurs) 13
31 Bert Duits (Gouda) - Marco Kok (L'Esprit) - Joao Guereiro (Gouda) 7

17 Peter Bonarius (Gooiers) - Theo v.d. Meer (Boul'Animo) - Renato Raspe Taxateurs) 3
30 Marco Zeitzen - Marty van Nuenen - Dennis Mul (Mix) 13

18 Jan Los - Django Los - Kylian Los (Jan van Schaffelaar) 13
29 Ed Bosch (Ketsup) - Monique de Beer (Ketsup) - Davey Kooijman (L'Esprit) 12

19 Justin Wuring - Dennis Peterse - Pascal Wijnstekers (Gooiers) 8
28 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Veldhuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA) 13

20 Didier Fifi (PUK) - Patrick Bakens (Lover) - Edward Vinke (PUK) 13
27 Krijn Kok - Moussa Agzoul - Marcel van Nieuwenhuizen (L 'Esprit) 5

21 Diana Wolff - Monique Bakker - Katy Kamps (Cailloux) 13
26 John Schimmel - Thom Dessing - Hans Klaasen (Gouda) 2

22 Cees Wubben (Bon Courage) - Henny Duchenne (Bon Courage) - Richard Nijs ('t Lover) 13
25 Fanny van Uden - Kevin Splithof - Alexander v.d. Poll (Boul'Animo) 8

23 Colin Brinkman (Lover) - Gideon Schrauwen (Bommequet) - Wessel Geertse (Petangeske) 13
24 Sander Beukers (MIDI) - Marco van Zijderveld (ABA) - Marvin Meijer (ABA) 10

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 11:25

2e ronde
1 Elior van Klaveren (ABA) - Rick van Lier (MIDI) - Milan Saunier (PUK) 13
34 Ferdinand Wiese ('t Zwijntje) - Patrick v.d. Schief (Zwijntje) - Romulo van Stockum (Cailloux) 4

2 Sandy Rikkers - Wendy Duvalois - Sandra Gillieron (Cailloux) 2
33 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer - Frans Velthuis (Folatre) 13

3 Ronald De Grise (Antwerpen /Bernardus) - Luc Ferrari (Antwerpen/Niel) - Marc Ferrari (Antwerpen/Niel) 12
32 Jack Schillemans - Timo van Korlaar - Mohammed Jadoun (Cailloux) 13

4 Pieter Moors - Martijn Moors - Joey Ras ('t Lover) 2
31 Bert Duits (Gouda) - Marco Kok (L'Esprit) - Joao Guereiro (Gouda) 13

5 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke) 13
30 Marco Zeitzen - Marty van Nuenen - Dennis Mul (Mix) 7

6 Wouter Hoekstra (But 84) - Rik Moorlag (But 84) - Johnny Saalmink (Boul'Animo) 4
29 Ed Bosch (Ketsup) - Monique de Beer (Ketsup) - Davey Kooijman (L'Esprit) 13

7 Henri Calvetti (PUK) - Bert van Dijk (PUB) - Martin Bakker (Biberon) 5
28 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Veldhuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA) 13

8 Yannieke Baks - Chantal Moors - Janneke Gravensteijn (Jeu de Bommel) 0
27 Krijn Kok - Moussa Agzoul - Marcel van Nieuwenhuizen (L 'Esprit) 13

9 Fred Lagerwaard (MIDI) - Mario Blom (Walnoot) - Christian Saurel ('t Zwijntje) 13
26 John Schimmel - Thom Dessing - Hans Klaasen (Gouda) 5

10 Ricardo Saarloos - Eddie Hollestelle - Tom van der Voort (Petangeske) 13
25 Fanny van Uden - Kevin Splithof - Alexander v.d. Poll (Boul'Animo) 9

11 Piet Moret - Vince Exalto - Wim Santhuizen (Atlantic Boules) 0
24 Sander Beukers (MIDI) - Marco van Zijderveld (ABA) - Marvin Meijer (ABA) 13

12 Hans Cammeraat (Gouda) - Sjaak Spruyt (L' Esprit) - Marcel Stok (Gouda) 12
23 Colin Brinkman (Lover) - Gideon Schrauwen (Bommequet) - Wessel Geertse (Petangeske) 13

13 Mourad El Ansari - Moustapha Mazouz - Najib el Yakoubi (Mix) 13
22 Cees Wubben (Bon Courage) - Henny Duchenne (Bon Courage) - Richard Nijs ('t Lover) 2

14 Jeffrey van Loon - Jean Michel Lobo - Ali (PV Tilburg) 13
21 Diana Wolff - Monique Bakker - Katy Kamps (Cailloux) 6

15 Ton van Maanen - Adil Boudaif - Arnold Steiger (Goede Worp/MIDI) 10
20 Didier Fifi (PUK) - Patrick Bakens (Lover) - Edward Vinke (PUK) 13

16 Frank Heusen - Zeger van Hunen - Henk Reesink (Taxateurs) 12
19 Justin Wuring - Dennis Peterse - Pascal Wijnstekers (Gooiers) 13

17 Peter Bonarius (Gooiers) - Theo v.d. Meer (Boul'Animo) - Renato Raspe Taxateurs) 13
18 Jan Los - Django Los - Kylian Los (Jan van Schaffelaar) 11

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 13:32

laatste 16 A toernooi
9 Fred Lagerwaard (MIDI) - Mario Blom (Walnoot) - Christian Saurel ('t Zwijntje) 12
31 Bert Duits (Gouda) - Marco Kok (L'Esprit) - Joao Guereiro (Gouda) 13

5 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke) 13
29 Ed Bosch (Ketsup) - Monique de Beer (Ketsup) - Davey Kooijman (L'Esprit) 0

12 Hans Cammeraat (Gouda) - Sjaak Spruyt (L' Esprit) - Marcel Stok (Gouda) 5
20 Didier Fifi (PUK) - Patrick Bakens (Lover) - Edward Vinke (PUK) 13

13 Mourad El Ansari - Moustapha Mazouz - Najib el Yakoubi (Mix) 13
16 Frank Heusen - Zeger van Hunen - Henk Reesink (Taxateurs) 9

24 Sander Beukers (MIDI) - Marco van Zijderveld (ABA) - Marvin Meijer (ABA) 10
28 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Veldhuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA) 13

23 Colin Brinkman (Lover) - Gideon Schrauwen (Bommequet) - Wessel Geertse (Petangeske) 13
36 Marco vd Linden - Hans Koolwijk (PVN) - Gregory Koolwijk (Cailloux) 9

14 Jeffrey van Loon - Jean Michel Lobo - Ali (PV Tilburg) 13
33 Piet van der Brugge - Hilbrand Meijer - Frans Velthuis (Folatre) 1

27 Krijn Kok - Moussa Agzoul - Marcel van Nieuwenhuizen (L 'Esprit) 13
10 Ricardo Saarloos - Eddie Hollestelle - Tom van der Voort (Petangeske) 10

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 14:54

kwartfinale Hoofdtoernooi
31 Bert Duits (Gouda) - Marco Kok (L'Esprit) - Joao Guereiro (Gouda) 2
5 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke) 13

20 Didier Fifi (PUK) - Patrick Bakens (Lover) - Edward Vinke (PUK) 13
13 Mourad El Ansari - Moustapha Mazouz - Najib el Yakoubi (Mix) 3

28 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Veldhuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA) 13
23 Colin Brinkman (Lover) - Gideon Schrauwen (Bommequet) - Wessel Geertse (Petangeske) 2

14 Jeffrey van Loon - Jean Michel Lobo - Ali (PV Tilburg) 13
27 Krijn Kok - Moussa Agzoul - Marcel van Nieuwenhuizen (L 'Esprit) 7

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 16:27

halve finale hoofdtoernooi
5 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke) 13
20 Didier Fifi (PUK) - Patrick Bakens (Lover) - Edward Vinke (PUK) 6

28 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Veldhuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA) 13
14 Jeffrey van Loon - Jean Michel Lobo - Ali (PV Tilburg) 7
Laatst gewijzigd door paul2424 op 01 mei 2016, 17:39, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
eddie71
4 Stars
4 Stars
Berichten: 520
Lid geworden op: 15 apr 2010, 11:22
Boules: OBUT MATCH+ 74-700
Locatie: Bergen op Zoom

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door eddie71 » 01 mei 2016, 16:47

Volgens mij staat in t reglement dat er vandaag wel complementaires hadden gespeeld moeten worden. 32 of meer teams moet er gebruik gemaakt worden van de schemas met puntentellingen voor hoofd en troost en complementaires

Gebruikersavatar
jacpetanque
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3829
Lid geworden op: 19 apr 2008, 09:22
Boules: Match+ 700 gr 74 mm
Locatie: Hilversum
Contacteer:

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door jacpetanque » 01 mei 2016, 17:25

En wat te denken van een systeem van twee voorrondepartijen met daarna een A- en een B-toernooi?
Met twee voorrondepartijen zijn er in de tweede ronde twee mogelijkheden:
1. winnaars tegen winnaars en verliezers tegen verliezers;
2. teams tegen elkaar ongeacht het resultaat van de eerste ronde; hetzij opnieuw integraal geloot, hetzij voorgeloot.

Ad 1. In dit geval is er in het geheel geen sprake van voorronden, maar van directe eliminatie, en zal er, ingeval van 36 teams, op een bepaald moment een cadrageronde moeten zijn om te komen tot een macht van 2.
Ad 2. In dit geval, met 36 deelnemend teams, is het theoretisch mogelijk dat er na twee ronden 36 teams zijn - dus alle deelnemende teams! - met elk 1 gewonnen partijen! Welke 16 teams gaan dan door naar de achtste finales? De NJBB zou zich dienen te schamen om dit soort formules toe te staan bij kwalificatietoernooien.

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door paul2424 » 01 mei 2016, 17:41

finale hoofdtoernooi
5 Ad Wagenaars - Henk Zeitzen - Joey van Doorn ('t Dupke) 13
28 Ezza Agzoul (Cailloux) - Bas Velthuijsen (Gooiers) - Kees Koogje (ABA) 2

buutjuh
3 Stars
3 Stars
Berichten: 341
Lid geworden op: 10 feb 2009, 21:17

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door buutjuh » 01 mei 2016, 20:33

ben 't volledig met je eens!
jacpetanque schreef:En wat te denken van een systeem van twee voorrondepartijen met daarna een A- en een B-toernooi?
Met twee voorrondepartijen zijn er in de tweede ronde twee mogelijkheden:
1. winnaars tegen winnaars en verliezers tegen verliezers;
2. teams tegen elkaar ongeacht het resultaat van de eerste ronde; hetzij opnieuw integraal geloot, hetzij voorgeloot.

Ad 1. In dit geval is er in het geheel geen sprake van voorronden, maar van directe eliminatie, en zal er, ingeval van 36 teams, op een bepaald moment een cadrageronde moeten zijn om te komen tot een macht van 2.
Ad 2. In dit geval, met 36 deelnemend teams, is het theoretisch mogelijk dat er na twee ronden 36 teams zijn - dus alle deelnemende teams! - met elk 1 gewonnen partijen! Welke 16 teams gaan dan door naar de achtste finales? De NJBB zou zich dienen te schamen om dit soort formules toe te staan bij kwalificatietoernooien.

mark27
0 Stars
0 Stars
Berichten: 12
Lid geworden op: 25 mei 2015, 22:03

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door mark27 » 02 mei 2016, 00:21

Tjonge, wat een gezeur weer over hoe het had gemoeten, kunnen, behoren zijn en daarna helaas zelf verzuimen om de winnaars te feliciteren... Of om iemand te bedanken voor de live uitslagen. Mag ik de eerste zijn om de felicitaties (via het forum) te doen: Ad, Joey en Henk gefeliciteerd. Verdiend gewonnen.

bartboules
5 Stars
5 Stars
Berichten: 1942
Lid geworden op: 30 jan 2009, 14:17

Re: live uitslagen 2e masterskwalifficatie voorjaarstoernooi PVN Nieuwegein 1 mei 16

Bericht door bartboules » 02 mei 2016, 14:32

Heb de mannen zien spelen in de halve finale.
toen waren ze top.
van harte!

mvg Bart

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 11 gasten