Uniforme kleding

Heb je een vraag over de reglementen of spelregels bij petanque. Heb je een bijzondere situatie meegemaakt? Laat het hier weten.
Plaats reactie
melssen
3 Stars
3 Stars
Berichten: 285
Lid geworden op: 14 nov 2009, 11:30

Uniforme kleding

Bericht door melssen » 31 mar 2017, 12:18

Ik begrijp dat het altijd aan te bevelen is om uniforme kleding te dragen, maar K
Kan iemand mij vertellen bij welk type toernooien het verplicht is om uniforme kleding te dragen?

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk


janquax
1 Stars
1 Stars
Berichten: 66
Lid geworden op: 08 apr 2010, 10:34

Re: Uniforme kleding

Bericht door janquax » 31 mar 2017, 12:40

In artikel 33 van het algemeen toernooireglement staat zeer summier beschreven wanneer uniforme kleding verplicht is.
Wellicht iets om een reglement vast te stellen en allerlei discussie te voorkomen.

Gebruikersavatar
jacpetanque
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3829
Lid geworden op: 19 apr 2008, 09:22
Boules: Match+ 700 gr 74 mm
Locatie: Hilversum
Contacteer:

Re: Uniforme kleding

Bericht door jacpetanque » 31 mar 2017, 12:52

Art. 33 lijkt me vrij duidelijk: uniforme kleding is verplicht bij alle nationale toernooien (d.w.z. nationale kampioenschappen, categorie 1) en bij alle landelijke toernooien (categorie 2).

melssen
3 Stars
3 Stars
Berichten: 285
Lid geworden op: 14 nov 2009, 11:30

Re: RE: Re: Uniforme kleding

Bericht door melssen » 31 mar 2017, 21:03

jacpetanque schreef:Art. 33 lijkt me vrij duidelijk: uniforme kleding is verplicht bij alle nationale toernooien (d.w.z. nationale kampioenschappen, categorie 1) en bij alle landelijke toernooien (categorie 2).
Dank voor de antwoorden.
Ik vraag me af of er nog verschil is in een aangevraagd categorie 2 toernooi dat door de bond voorzien is van de status: master kwalificatie (dan is uniforme kleding sowieso verplicht) en een categorie 2 toernooi waaraan de bond geen status heeft gegeven.

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk


paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: Uniforme kleding

Bericht door paul2424 » 31 mar 2017, 21:43

alleen bij cat 2 masters kwalificatie toernooien( delft,zeist,apeldoorn,haarlem) is uniforme kleding verplicht.
bij masters kwalificatie toernooien cat3 ( zuid scharwoude,vlaardingen en groningen) is geen uniforme kleding verplicht

Gebruikersavatar
jacpetanque
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3829
Lid geworden op: 19 apr 2008, 09:22
Boules: Match+ 700 gr 74 mm
Locatie: Hilversum
Contacteer:

Re: Uniforme kleding

Bericht door jacpetanque » 01 apr 2017, 08:34

Is het niet te gek voor woorden dat een regionaal (het woord geeft het al aan: van regionale betekenis) toernooi (categorie 3 dus) een Masters kwalificatietoernooi kan zijn? Dus een toernooi met zelfs een internationaal belang! En op die wijze de uniformekledingsverplichting kan ontlopen? Werk aan de winkel voor de nieuwe bondsraad!
paul2424 schreef:
31 mar 2017, 21:43
alleen bij cat 2 masters kwalificatie toernooien( delft,zeist,apeldoorn,haarlem) is uniforme kleding verplicht.
bij masters kwalificatie toernooien cat3 ( zuid scharwoude,vlaardingen en groningen) is geen uniforme kleding verplicht

melssen
3 Stars
3 Stars
Berichten: 285
Lid geworden op: 14 nov 2009, 11:30

Re: Uniforme kleding

Bericht door melssen » 01 apr 2017, 17:05

Dank voor de uitleg

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk


Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten