boules op gelijke afstand

Heb je een vraag over de reglementen of spelregels bij petanque. Heb je een bijzondere situatie meegemaakt? Laat het hier weten.
Plaats reactie
butbuster
0 Stars
0 Stars
Berichten: 7
Lid geworden op: 26 mar 2013, 13:03

boules op gelijke afstand

Bericht door butbuster » 29 jul 2016, 07:57

Artikel 28.3 kent iedereen. Maar wat bij de volgende situatie?
Bij boules op gelijke afstand wordt verbeterd. De liggende boule wordt vervolgens weggeschoten.
Is art 28.3 weer van toepassing?
Óf moet het team van de tireur nu door blijven spelen tot het op punt ligt?

a.wijand
3 Stars
3 Stars
Berichten: 310
Lid geworden op: 09 okt 2007, 16:24
Boules: Ton'R 110
Locatie: Amstelveen

Re: boules op gelijke afstand

Bericht door a.wijand » 22 sep 2016, 13:06

Dan heeft het team van de tireur opniuew eenbal gelijk sitiatie gecreerd en gaan we weer om de beurt. team van tireur in dit geval eerst.

Andries

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 6 gasten