Boule D'Orange Markttoernooi Delft za 2 september 2017

Alles over toernooien die in Nederland georganiseerd worden.
Plaats reactie
paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Boule D'Orange Markttoernooi Delft za 2 september 2017

Bericht door paul2424 » 03 jun 2017, 08:59

Boule D'Orange Markttoernooi Delft za 2 september 2017

de inschrijving is geopend.
er zijn een 4 tal toernooien
1. Boule d'Orange cat 2 doublette toernooi
2. Boule d'Orange Dames doublette toernooi cat 3
3. Boule d'Orange Recreatief triplette toernooi cat 3
4. Stad Delft doublette promotietoernooi voor mensen zonder licentie
bouledorange1.JPG
bouledorange2.JPG



inschrijven via http://www.bouledorangemarkttoernooidelft.nl/
Laatst gewijzigd door paul2424 op 12 jul 2017, 01:13, 1 keer totaal gewijzigd.

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: Boule D'Orange Markttoernooi Delft za 2 september 2017

Bericht door paul2424 » 06 jun 2017, 16:55

de ingeschreven teams tm 10 aug 2017
boule d'orange doublette cat 2 club
inschrijvingen 2017

1 Kees Koogje Mourad el Ansari ABA Rijswijk/Boul Animo Dieren
2 Ruud de Groot Mark van Helmondt Les cailloux Zeist
3 Arthur de Vlieger Richard Nijs Le bon courage Hoek v Holland/ PUB Badhoevendorp
4 Irini kalivianakis Ellen walrave Petangeske Bergen op Zoom
5 Theo van der Meer Henk de Kwaadsteniet Boule' Animo Dieren/ PUK Haarlem
6 Cas schellekens Frank Veenstra t Dupke st Michelsgestel/jeu de Bommel Zaltbommel
7 Steven ielegems Danny Eysackers PC PACHY/PC LINT Belgie
8 Henk van Helmondt Hans van Schaik Les cailloux Zeist
9 Milan Saunier NNB Les Boules Fleuries Lisse
10 Dennis mul Milan Heiligers t Lover Asten/ PV Tilburg
11 Richard Krohne Marcel van Nieuwenhuizen L'Esprit Schiedam/PV Gouda
12 Tom van der Voort Eddie Hollestelle Petangeske Bergen op Zoom
13 Menno van Drunen Littel Tim van Drunen Littel PUK Haarlem
14 Dennis Gunther mohr Marco Kok L'esprit Schiedam
15 Cees Hoogerheide Marvin Meijer ABA Rijswijk
16 Richard Zuidland Sjaak Spruijt PC Heerlen/Pc Genebos Belgie
17 Rob van der Meer Han van Leeuwen Mosa Petanca Maastricht/ Bulderbaan Amstelveen
18 Arnold Steiger Tom v Maanen MIDI Delft
19 Dennis van Lent Stephan Tabben L'Esprit Schiedam/PV Gouda
20 Junior de Jong Bob de Vroom Les Boule Fleuries Lisse/ MIDI Delft
21 Didier fifi Tony de groof 't Lover Asten/PC PACHY Belgie
22 Gert quetin Serge fifi Pc Boekt/pc Genebos Belgie
23 Renz maes Nick maes Pc Genebos Belgie
24 Frank Versluis Jean Michel Passerou MIDI Delft/ Frankrijk
25 Philippe Passerou Kaspar Versluis Frankrijk/MIDI Delft
26 Wilma Oosterbaan Roy Oosthoek Grand Cru '82 Leidschendam/DGW Den Haag
27 Henry Calvetti Noel Kempeneers PUK Haarlem/ Les Cailloux Zeist
28 Annrmarie vd Toorn Richard vd Toorn PC Genebos Belgie
29 Marc Overgoor Eduard vd Graaf PC Genebos Belgie
30 Esmee Bos-Rakers Björn Spanjer PUB Badhoevedorp
31 Chris Bos Leo Bos PUK Haarlem
32 Kristof Vranken Bruno Pugliari PC Reynaert Lokeren Belgie
33 Danny Hoogerwaard Edwin van Mourik Jeu de Bommel Zaltbommel
34 Wiel Gerrist nnb Pc Genebos Belgie
35 Mustafa Mazzouz Mohamedi Jadoun MIDI Delft/Les Cailloux Zeist
36 Erik Telkamp Essa Agzoul Les Cailloux Zeist
37 Mark Wildeboer Josefien Koogje Les cailloux Zeist/ABA Rijswijk
38 Lotte van Bergenhengouwen Jobbi Schefferlie MIDI Delft
39 Simon van Bergenhenegouwen Pierre Schefferlie MIDI Delft/Les Boulistes Gorinchem
40 Andries Wijand Yvo Jansen Bulderbaan Amstelveen/ PU-Badhoevedorp
41 Richard Rentinck Dorine Martron Bulderbaan Amstelveen
42 Frank Schepers Ferdinand Wiese t Zwijntje Apeldoorn
43 Patrick Bakens Bart Kouveld t Lover Asten/ Boul Animo Dieren
44 Ronald De Grise Robby Van Den Bosch PC Bernardus/PC Niel Belgie
45 Patrick Bosch Marwin van Diermen Kets Up De Bilt/ De Gooiers Nieuw Loosdrecht
46 Nicky Kockx Jens van den bergen Kpc mistral Belgie
47 Filiberto De Filippis Marco Wouters Cjb middelburg
48 Timo van Korlaar jr Khalid el Yazidi Les Cailloux Zeist
49 Fred kops Adrie leyen PUK Haarlem
50 Geert leyen Petra kops PUK Haarlem
51 Leo Klootwijk Dick Toonen PUK Haarlem
52 Johan Dolman Rob Torremans MIDI Delft
53 Janna Bos Peter Bos Bonne Chance Heemskerk
54 Steef Kraan nnb MIDI Delft
55 Nettie Lensink Jerrill Bang A foe Boule' Animo Dieren/'t Dupke st Michielsgestel
56 Sebastiaan Diemel Cees de Ligt Les Cailloux Zeist
57 Tino Rodriguez Dennis bakker Les Boules Fleuries Lisse
58 Rudolf de Groot Anoesjka Vendeville Amicale de petanque Leusden
59 A. Knipscheer M.A. Wood P.V. Markeer Hoek van Holland
60 Jos van den Broek Ruud Pompe Petangeske Bergen op Zoom
61 Marco v Zijderveld Simon Vogelaar ABA Rijswijk
62 Romulo van Stockum nnb Les Cailloux Zeist
63 Lieke van der Voort NNB Petangeske Bergen op Zoom
64 Michael Pistorius NNB Petangeske Bergen op Zoom
65 Raymond tonen Ron Tielman PUK Haarlem
66 Elior van Klaveren Mauro Saunier ABA Rijswijk/PUK Haarlem
67 Jack Schillemans Moussa Agzoul Les cailloux Zeist/ABA Rijswijk
68 Hans Kramer Sandra Gillieron PUK Haarlem
69 Niels Saurel Pauline Passerou Zwijntje Apeldoorn/Frankrijk
70 Monique Bakker Yannieke Baks MIDI Delft/ABA Rijswijk
71 Aart den Boon Bert Duits PV Gouda
72 Jelle Venema Hans Cammeraat PUK Haarlem/PVGouda
73 Dirk Van Mossevelde Renzo Ielegems MIX Belgie
74 vince exalto wim santhuizen atlantic boules Koog aan de Zaan
75 Hans Willem van Gellekom Mirjam van Gellekom Folatre Pijnacker
76 Leen Hoogerdijk Kim van Gellekom Folatre Pijnacker
77 Didier Viguurs Jason Lut PVTilburg/Wij Liggen Schijndel
78 joop denekamp Bas van der Wiel Petangeske Bergen op Zoom/PC Wemmel Belgie
79 David Roest Marcel Hazenberg Jeu de Bommel Zaltbommel
80 Mario Blom Lies Blom De Walnoot Boxtel
81 Henri Zeestraten Dorus v.d. Kraan MIDI Delft
82 Judith van den Eijnden nnb Puk Haarlem
83 Arjen Limonard Mandy van Roon Puk Haarlem

inschrijvingen
boule d'orange dames Doublette Min. 8 Max 16 teams club

1 Selena van der hoef Els maes 't Lover Asten/ pc Genebos Belgie
2 Ann De Cock Rita Santens PC Reynaert Lokeren Belgie
3 Marsha Nuijten Desiree Rikkers Pv Gouda/ABA Rijswijk
4 Cora Roodhart Daniëlle Snijders Bulderbaan Amstelveen
5 Maaike Hooijmaijers Christel Kuijs PVTilburg/Wij liggen Schijndel
6 Daria Nakornieieva Petra van der Wiel Kiev - Ukraine/ PC Wemmel Belgie
7 Roby van Rooijen Sandy Rikkers PUK Haarlem/ABA Rijswijk

boule d'orange inschrijvingen max 16 bereikt misschien uitbreiding naar 20 teams
recreatief triplette

1 Cok de Vogel John Rieken Henk Zaalberg MIDI Delft
2 Jeannet Meijer Joke Bennink Lies Batens DGW Den Haag
3 Louis Batens Johan Qualm                     Johan Meijer                     DGW Den Haag
4 Jaap Spaans                       Dick van Rijn                      Fred van Dijk jr.                DGW Den Haag
5 Floor Heijsteeg                 Diny Heijsteeg                  Marijke van de Hill           DGW Den Haag
6 Lenie Gelauf                      Bert Graaf                          Thom Stephanus             DGW Den Haag
7 Sandra Snoek Rini Bor Herma de Jong MIDI Delft
8 Henk Thiessens Rob v.d. Boogert Hanny Kramer MIDI Delft
9 Reiny v Mameren Kees Verhoog Harm Holt De Six Prêt Voorschoten
10 Ria Dekkers Leo Bedaux Ria Lander MIDI Delft
11 Peter v Poelgeest Ria v Poelgeest Henk v Oijen MIDI Delft
12 Fred Dekkers Leo Kramer Leny Meier MIDI Delft
13 Henk Wietsma Sytse van der Hoek Willem de jager Pres le But Groningen
14 Ruud Jansen Hilda Jansen Jeanette Spee MIDI Delft
15 Ton van Eijk Thea van Eijk Lex Hazebroek Les Sabots Veenendaal/MIDI Delft
16 Nel pape Nel van deventer José Fros MIDI Delft
R1 Hans Vollmuller Agaath Keuning Jan Koop MIDI Delft
R2 Wim Mossel Gerard van der Gaag Leo Vogelzang MIDI Delft
R3 Franca Olsthoorn Hans Olsthoorn Annalies Sandberg MIDI Delft
R4 Nel Weidmann Wil Struijs Mavis de Randamie MIDI Delft

inschrijvingen
stad Delft toernooi 2017 het toernooi is vol plaats

1 Lianne van den berg Ingrid van den berg Delft/Spijkenisse
2 Frans van Es Nella van Es -van der Leer Kwintsheul
3 Rob Koese Eric van Leeuwen Pijnacker/Delft
4 Jaap Jan Kuijper Tjalling Haitsma Bleiswijk
5 Marga van Raffen Jacqeline Vermeulen Bleiswijk
6 Peet van Raffen Arjan Vermeulen Bleiswijk
7 Jacey Kuijper Jazz Corneille Bleiswijk/Tegelen
8 Robin Verdam nnb Rotterdam
9 Leon Vreeswijk Jan Vreeswijk Delft/Well
10 Marijke Toonen Joop Tjeertes Haarlem
11 Swan Tjeertes Tom Toonen Haarlem
12 Dirk Verweij Maurits Enschedé Delft
13 Joke Engels Bep Wezenberg Den Haag
14 Sophie Elgershuizen Gerda Schwarz Den Haag
15 Jetty Kleibergen Elly Wanders Den Haag
16 Peter van Schie Annemiek Dijkhuizen Den Haag
17 Ton Bosch Giel Schols Den Haag
18 Nel Boersma Nel Westerduin Den Haag
19 Hans Schmits Jos Vos Delft/Rijswijk
20 wim vogels siem kalkman Den Hoorn
21 Annelies van Rietschote Hans Bargmann Den Haag
22 joke blerck marrie boot Den Hoorn/Delft
23 B een B twee Den Haag
24 andre middelburg leo de jong Naaldwijk
25 Hans Prins Ted Verbraken Naaldwijk
26 Caroline van Wingerden Monique de Jong Naaldwijk
27 Marian Prins Jaqueline Wubben Naaldwijk
28 The throwing turtle Bowling bever Delft
29 SolarBox 1 Den Hoorn
30 SolarBox2 Den Hoorn
31 SolarBox3 Den Hoorn
32 SolarBox4 Den Hoorn
Laatst gewijzigd door paul2424 op 11 aug 2017, 08:12, 12 keer totaal gewijzigd.

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: Boule D'Orange Markttoernooi Delft za 2 september 2017

Bericht door paul2424 » 11 aug 2017, 08:13

de inschrijvingen zijn weer bijgewerkt
paul koogje

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 13 gasten