De Generale 1e masters kwalificatietoernooi 9 april 2017

Alles over toernooien die in Nederland georganiseerd worden.
Plaats reactie
paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

De Generale 1e masters kwalificatietoernooi 9 april 2017

Bericht door paul2424 » 29 jan 2017, 20:35

hallo ,
het eerste NJBB masters kwalificatietoernooi 2017 is De Generale bij MIDI Delft op 9 april 2017.
Naast het kwalificatie toernooi wordt er nog een recreatief triplette toernooi georganiseerd.
inschrijven via: www.midi-petanque.nl of midiwc@zonnet.nl
degenerale2017.jpg
aff De Generale 9april 2017versie 2.docx
(1.65 MiB) 39 keer gedownload
Laatst gewijzigd door paul2424 op 24 mar 2017, 15:59, 1 keer totaal gewijzigd.

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: De Generale 1e masters kwalificatietoernooi 9 april 2017

Bericht door paul2424 » 24 mar 2017, 15:56

de inschrijvingen tot 1-4-17

Ingeschreven teams De GENERALE ranglijst

01 Christian Bos – Han Slyter – Martijn Bos (PUK/De Blede Boulers/PV de Bouledozers)
02 Hilbrand Meijer – Frans Velthuis – Piet van der Brugge (Folatre)
03 Henry Calvetti – Frank Schepers – Rajen Koebeer (PUK/Zwijntje/PUB)
04 Tim van Drunen Littel – Mark Norder – Moestafa Mazzouz (PUK/Le Biberon/Midi)
05 Iwan Gard – Araund Chapert – Helena Praca Veiga (Atlantic boules/Club Frejeville/Club Noves)
06 Leo Bos – Bart Scholten – Patrick Schotvanger (PUK)
07 Sjaak Spruijt – Stephan Tabben – Marcel van Nieuwenhuizen (Genebos/PV Gouda/ L’Esprit)
08 Teun van Oijen – Gerard Zijlstra – Herman Soppe (Puk/de But ’84/De Radboutboulers)
09 Simon Vogelaar – Brian Kroon – Krijn Kok (ABA/L’Esprit)
10 Tinus Bloem – Ton de Vreede – Hanny Kramer (Midi)
11 Onno Boermeester -Piet Moret – Wim Santhuizen (Atlantic boules)
12 Erik vd Groep – Frans Wierema – Hella van Ockenburg (Midi)
13 Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover/’t Lover)
14 Frank Versluis – Wilma Oosterbaan – Kasper Versluis (Midi/Grand cru ’82/Midi)
15 Pieter Moors – Joey Ras – Wil Brinkman (PV ’t Lover)
16 Steef Kraan – Milan Duric – Sjaak Franken (Midi)
17 Bert Duits – João Guerreiro – Aart den Boon (PV Gouda)
18 Je lobo – Jan Verbeek – Jeffrey van Loon (Dongen/Asten)
19 Johan van kuijk – Joke Lobo – Yvonne Verbeek (Dongen)
20 Adil Boudaif – Alain Michel – Kevin Hoogerheide (DGW/ABA)
21 K. Elyiazidi – M. Jadoun – M. El Ansari (Les Cailloux)
22 Tino Rodriguez – Michael Voorn – Dennis Bakker (LBF)
23 Yves Roussel – Johnny Saalmink – Jeroen van der Mei (Boul’ Animo)
24 Alexander van de Poll – Kevin Splithof – Fanny van Uden (Boul’ Animo)
25 Marco zeitzen – Marty Nunen – Ferry Kamps (Va Tout/Les Cailloux)
26 Arthur de Vlieger – Cees Wubben – Richard Nijs (Le Bon Courage/PU Badhoevendorp)
27 Edwin van Rooijen – Kees Kroon – Roger Peeters (OSB Bodegraven/PV Gouda/ Heerlen)
28 Simon op den kelder – Naijip – Achmed (Midi/DGW)
29 Jan van Keulen – Gijs van Keulen – Meep Poel (’t Dupke)
30 Lotte van Bergenhenegouwen – Roby van Rooijen – Jobbi Schefferlie MIDI/PUK(NJS1)
31 Koen Wentink – Martijn Moors – Rens de Roos (NJS2)
32 Charissa de Blij – Gregory Koolwijk – Sam Hoogerheide (NJS3)
33 Valentino Peeters – Wessel Geertse – Niels Saurel pc Heerlen/Petangeske/'t Zwijntje(NJS4)
34 NHBS1
35 NHBS2
36 NVBS
37 NVS1
38 NVS2
39 Arie plugge – Jeroen van Rijn – ? (DGW)
40 Noël Kempeneers – Essa Agzoul – Kees Koogje (Les Cailloux/ABA)
41 Marco v Zijderveld – Moussa Agzoul – Dennis v. Lent (ABA/’l Esprit)
42 Tom van der Voort – Eddie Hollestelle – Ricardo Saarloos (Petangeske)
43 lieke van der Voort – Mathilda Bostrom – Lynsey Bakens (Petangeske/de Walnoot)
44 Peter Bonarius – Theo v.d. Meer – Sander Beukers (De Gooiers/Boule ‘d Animo/Midi)
45 Fabian Biesheuvel – Teake van Bilzem – Ferdinand Wiese (Zwijntje)

Ingeschreven teams De GENERALE recreatief
01 Nel van Deventer – José Fros de Zwart – Nel Papen Kerkhof (Midi)
02 Leo Bedaux – Astrid Bedaux – John Rieken (Midi)
03 Cok de Vogel – Rob v.d. Boogert – Coby Koevoets (Midi)
04 Leo Kramer – Arie Molenwijk – Ria Lander (Midi)
05 Simon van Bergenhenegouwen – Helene van Bergenhenegouwen – Katie van Bergenhenegouwen (Midi)
06 Fred Dekkers _ Leny Meijer – Peter Meijer (Midi)
07 Jan van Dijk – Leo Vogelzang – Theo v.d. Vlist (Midi)
08 Hans Vollmuller – Karel Broeseliske – Martin v.d. Dungen (Midi)
09 Rick de Bruin – Hermien van Geest – Tonnie Leroy (Midi)
10 Peter van Poelgeest – Ria van Poelgeest – Henk van Oijen (Midi)
11 Gerjan de Roos – Elly Prins – Esthes van Rooijen (JBV Lemsterland/Le Biberon/OBS Bodegraven)
12 Kasper Stok – Michelle de Blij – Lars de Roos (NJS5)
13 Rachel van Rooijen – Sanne van Ieperen – Jordan Niechcial (NJS6)
14 Marcel Willems-Atie Jongkind- John de Haan (Allez Tirer/les Francofiel)
Laatst gewijzigd door paul2424 op 31 mar 2017, 17:34, 1 keer totaal gewijzigd.

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: De Generale 1e masters kwalificatietoernooi 9 april 2017

Bericht door paul2424 » 31 mar 2017, 17:36

inschrijvingen bijgewerkt
Er kan nog worden ingeschreven via www.midi-petanque.nl

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 14 gasten