Uitslagen Grand Prix Animo 2017

Geef hier de uitslag van de eerste 4 teams van een toernooi in Nederland waar je geweest bent. Alleen van toernooien met een afvalsysteem of vergelijkbaar. Wij maken hier een Petanque Forum ranglijst van. Lees ook de regels in het eerste bericht.
Gebruikersavatar
Theo vd M.
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3362
Lid geworden op: 22 feb 2007, 20:11
Boules: MS CZ/73/710
Locatie: Velp
Contacteer:

Uitslagen Grand Prix Animo 2017

Bericht door Theo vd M. » 29 mei 2017, 11:24

Uitslagen Grand Prix Animo 2017

Hoofdtoernooi:

Theo van der Meer, Siny Hilverdink – Henna van de Vis, Henk Hoefakker 11-13
Alber Kuiper, Harry Mulderij - Jeroen Bleijen, Jente Melis 13-6

Louis Steringa, Leroy van Arnhem – Selena van der Hoef, niet bekend 13-5
Fred Lamberts, Wim Boluijt – Frank Veenstra, Marcel Hazenberg 11-13

Roel Claase, Raymond Toonen – Steven Ielegems, Wesley Cami 0-13
Rick Bongerts, Wilma van der Meer – Didier Fifi, Gert Quetin 0-13

Dennis Nootenboom, Ans Nootenboom – Evert van der Enk, René Vreeswijk 12-13
Peter Hietbrink, Cor Nootenboom – Lynsey Bakens, Patrick Bakens 12-13

Kwart finales:
Henna en Henk – Albert en Harry 3-13
Louis en Leroy – Frank en Marcel 13-2

Steven en Wesley – Didier en Gert 13-0
Evert en René – Lynsey en Patrick 12-13

Halve finales:
Albert en Harry – Louis en Leroy 10-13
Steven en Wesley – Lynsey en Patrick 13-9

Finale:
Louis en Leroy – Steven en Wesley 4-13

A complementaire
Theo en Siny – Roel en Raymond 3-13
Jeroen en Jente – Selena en onbekend 13-6

Dennis en Ans – Rick en Wilma 13-7
Fred en Wim – Peter en Cor 10-13

Halve finales:

Roel en Raymond – Jeroen en Jente 13-10
Dennis en Ans – Peter en Cor 13-10

Finale:
Roel en Raymond – Dennis en Ans 13-3

B toernooi
Fanny van Uden, Alexander van der Poll – Nettie Lensink, Dennis Günther Mohr 3-13
Lea Schoolderman, Willy Demmink – Renate Nijs, Katja van de Wouw 13-9

Jeroen van der Mei, Yvess Roussel – Michael Kletter, Christophe Laveau 13-4
Cas Schellekens, Karin Zantingh – Kurt Geelen, Thomas van Leuvenhaege 13-9

Peter Bonarius, Mourad el Ansari – Marjan Jonkers, Mart van Tol 13-0
Henny Bosman, Margo van den Bos – Henk Docter, Paul Wagenaar 4-13

Ellen van Ommen, John Bonenberg – John Veenendaal, Hans Braafhart 5-13
Bart Kouvel, Bert Brinkman – Jelle Thuis, John Bosman 3-13

Kwartfinales:
Nettie en Dennis – Lea en Willy 13-6
Jeroen en Yves – Cas en Karin 3-13

Peter en Mourad – Henk en Paul 13-3
John en Hans – Jelle en John 10-13

Halve finales:
Nettie en Dennis – Cas en Karin 13-7
Peter en Mourad – Jelle en John 13-3

Finale:
Nettie en Dennis – Peter en Mourad niet gespeeld, prijs gedeeld

B complementaire
Fanny en Alexander – Marjan en Mart 13-7
Renate en Katja – Michael en Christophe 13-7

Ellen en John – Henny en Margo 9-13
Kurt en Thomas – Bart en Bert 13-0

Halve finales:
Fanny en Alexander – Renate en Katja 1-13
Henny en Margo – Kurt en Thomas 13-7

Finale:
Renate en Katja – Henny en Margo 13-6

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 10 gasten