Uitslag 6e Haarlems Pétanque Weekend Doubletten

Geef hier de uitslag van de eerste 4 teams van een toernooi in Nederland waar je geweest bent. Alleen van toernooien met een afvalsysteem of vergelijkbaar. Wij maken hier een Petanque Forum ranglijst van. Lees ook de regels in het eerste bericht.
Gebruikersavatar
Henk de Kw
5 Stars
5 Stars
Berichten: 1415
Lid geworden op: 05 okt 2009, 18:19
Boules: Toro Lisse 700 74
Locatie: Velserbroek
Contacteer:

Uitslag 6e Haarlems Pétanque Weekend Doubletten

Bericht door Henk de Kw » 19 sep 2016, 09:34

Zondag 18 september 2016 - Internationaal Doubletten -toernooi - 80 teams

A-poule
1 Tim van Drunen Littel - Kees Koogje
2 Josefien Koogje - Sandy Rikkers
3-4 Justin Wuring - Mohamadi Jadoun
3-4 Tom van der Voort - Dmytro Bugai
5-8 Sönke Backens - ?
5-8 Peter Bonarius - Lynsey Bakens
5-8 Leo Bos - Peter Bos
5-8 Khalid Elyazidi - Mourad el Ansari
9-16 Osman Jibril - Ali Douale
9-16 Enrico van Deursen - Charles Bok
9-16 Joey Bras - Erwin Cortooms
9-16 Michael Pistorius - Patrick Bakens
9-16 Milan Saunier - Sander Beukers
9-16 Moussa Agzoul - Essa Agzoul
9-16 Gianni Ghezzi - Koos Hazes
9-16 Ronnie Bakker - Marcel Jonker
17-20 Joey van Doorn - Edward Vinke
17-20 Richard Nijs - Martin Bakker
17-20 Marvin Meijer - Kevin Hoogerheide
17-20 Leo Kootwijk - Dick Toonen

B-poule (A-compl)
1 Theo van der Meer - Richard Krohne
2 Henry Calvetti - Jacky Lerat
3-4 Rick Schekkerman - Patrick Schotvanger
3-4 Raymond Tonen - Ron Tielman
5-8 Irini Kalivianakis - Eddie Hollestelle
5-8 Menno van Drunen Littel - Roby van Rooijen
5-8 Arnold Steiger - Tom van Maanen
5-8 Wietse van Keulen - Didier Fifi
9-16 Alain Michel - Marco van Zijderveld
9-16 Jobbi Schefferlie - Lotte van Bergenhenegouwen
9-16 Edwin van Rooijen - Kees Kroon
9-16 Danny Hoogerwaard - Jeroen van den Elzen
9-16 Jean-Paul Simon - Tonio Ledmia
9-16 Michael Dirks - Stefan Slegers
9-16 Björn Spanjer - Francois Bourquin
9-16 Marco Eveleens - Michel Lugas
17-20 Iwan Gard - Erik van der Sluis
17-20 Christian Bos - Martijn Bos
17-20 Joop Denekamp - Dasha Narkorneeva
17-20 Ben Bremer - Jur Walraven

C-poule (Troost)
1 Teun van Oijen - Herman Soppe
2 Marty van Nunen - Marco Zeitsen
3-4 Marc Helffer - Jan Danen
3-4 Fabian Biesheuvel - Yvette Fokkert
5-8 Junior de Jong - Jorret Heyman
5-8 Romulo van Stockum - Jack Schilemans
5-8 Mandy van Roon - Arjen Limonard
5-8 Mitch Horn - Yvonne Horn
9-16 Jelle Venema - Wim Sandhuizen
9-16 Lieke van der Voort - Selena van der Hoef
9-16 René Tetteroo - Rinus Kivits
9-16 Jean-Paul Brands - Mauro Sunier
9-16 Didier Viguurs - Jason Lut
9-16 Fred Kops - Johan van Kemenade
9-16 Arie Pluge - Rick Bongaerts
9-16 Renate Nijs - Stanley Godfried
17-20 Maaike Hooijmaijers - Stefan Bouwmeester
17-20 Peter Hois - Henk de Kwaadsteniet
17-20 Bregina Fokkert - Bert
17-20 Desiree Rikkers - Rachel van Rooijen

D-poule (Compl)
1 Rik Moorlag - Mark Norder
2 Patrick van der Schief - Marscha Nuijten
3-4 Jeffrey van Loon - Christel Kuijs
3-4 Han Sluter - Esmee Bos-Rakers
5-8 Jef Brams - Fred Beynaerts
5-8 Jan Tonen - Thomas van Drunen Littel
5-8 Rebecca Dekker - Rose-an Gard
5-8 Max Tophoven - Els Hummel
9-16 Louck Konst - Elly Koehler
9-16 Alex van der Meer - Wilma van der Meer
9-16 Wouter Hoekstra - Gerda van Linda
9-16 Maryana Semeniv - Olena Parshuto
9-16 Wendy Ridehalgh - Dee Austin
9-16 Tom Toonen - Emiel Toonen
9-16 David Baxter - Margaret Baxter
9-16 Laurent Niechial - Petra Kops
17-20 Esther de Louweren - Bianca Braat
17-20 Richard Versluis - Pricilla Versluis
17-20 Dick Kraaijenoord - Ruud Kramer
17-20 Dennis Brugman - Silvana Verstappen
mijn geluksgetal is 13

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 12 gasten