live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Geef hier de uitslag van de eerste 4 teams van een toernooi in Nederland waar je geweest bent. Alleen van toernooien met een afvalsysteem of vergelijkbaar. Wij maken hier een Petanque Forum ranglijst van. Lees ook de regels in het eerste bericht.
Plaats reactie
paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 09 apr 2016, 19:21

hier de uitslagen van de Generale Masters 10-4-2016
ingeschreven teams
1 David Roest – Frank Veenstra – Marcel Hazenberg (Jeu de Bommel)
2 Steef Kraan – Milan Duric – Sjaak Franken (MIDI)
3 Arnold Steiger – Tom van Maanen – Alex Hazen (MIDI/ABA)
4 Adil Boudaif – Alain Michel – Kevin Hoogerheide (DGW/ABA/ABA)
5 Piet vd Brugge – Hilbrand Meijer – Frans Velthuis (Folatre)
6 Jeffrey van loon – Jean Micheal Lobo – Didier Viguurs (PV Tilburg)
7 Henk Zeitzen – Ad Wagenaars – Joey van Doorn (JBC ‘ t Dupke)
8 Boy Augustinus – Marco Zeitzen – Marty v. Nunen (Va Tout)
9 Cees Wubben – Henny Duchenne – Richard Nijs (Le Bon Courage/PC ’t Lover)
10 Justin Wuring – Dennis Peterse – Pascal Wijnstekers (PC De Gooiers)
11 Fanny van Uden – Kevin Splithof – Alexander van der Poll (Boul’ Animo)
12 Wouter Hoekstra – Rik Moorlag – Johnny Saalmink (De But 84/Boul’ Animo)
13 Henry Calvetti – Bert van Dijk – Franck Schepers (PUK)
14 Frank Versluis – Hans Dukker – Wilma Oosterbaan (MIDI/Grand Cru ’82)
15 Sjaak Spruijt – Hans Cammeraat – Marcel Stok (Les Cailloux/JBV Gouda)
16 Dino Naso – Kenny Andernach – Edwin van Mourik (L’Ammerzo/Jeu deBommel)
17 Jack schillemans – Khalid Elyazidi – Mohamedi Jadoun (Les Cailloux)
18 Simone van Middelaar – Anoesjka Vendeville-de Wilde – Rudolph de Groot (PC De Gooiers/Amicale de Petanque)
19 Bert Duits – João Guerreiro – Aart den Boon (JBV Gouda)
20 Simon Vogelaar – Marco van Zijderveld – Sander Beukers (ABA/Midi)
21 Edwin van Rooijen – Joop Pols – Rob Torremans (?/MIDI)
22 Diana de Wolf  – Katy Kamps – Monique Bakker (NVS)
23 Wendy Duvalois – Sandy Rikkers – Josefien Koogje (NVS)
24 Rens de Roos – Jobbi Schefferlie – Lotte van Bergenhenegouwen (NJS)
25 Gideon Schrauwen  – Roby van Rooijen – Valentino Peeters  (NJS)
26 Marsha Nuijten – Niels Saurel  – Colin Brinkman  (NJS)
27 Ferdinand Wiese – Romulo van Stockum – Patrick van der Schief ()
28 Peter Bonarius – Theo van der Meer – Jeroen van der Mei (P.C. De Gooiers/J.B.V. Boul’Animo)
29 Mourad El Ansari  – Mustapha Maazouz – Najib Elarkoubi (J.B.V. Boul’Animo/MIDI/DGW)
30 Essa Agzoul – Noel Kempeneers – Kees Koogje (Les Cailloux/ABA )
31 Joop Denekamp – Ricardo Saarloos – Tom van der Voort  (’t Petangeske)
32 Krijn Kok – Richard Kronhe  – Moussa Agzoul (L’Esprit)
33 Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover)
34 Marvin Meijer – Geoffrey v. Koppenhagen – Yannieke Baks (ABA/Jeu de Bommel)
35 Arjan Limonard – Bas Velthuijsen – Rick van Lier (PUK/de Gooiers/MIDI)
36 John Schimmel – Hans Klaassen – Jan van Bilzem (JBV Gouda)
37 Elke van der Linden – Rebecca Dekker – Ellen Walrave (NVB)
38 Milan Saunier – Charles Gelijn – Elior van Klaveren (NHB)
39 Tim Gijsbertsen – Jorel van Klaveren – Marian Jansen (ABA)
40 Ferrari- Ferrari- Wesly Camy ( MIX Belgie)

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 10 apr 2016, 11:07

uitslagen 1e ronde
Bijlagen
uitslagen 1e rondegenerale20161.jpg
uitslagen 1e rondegenerale20162.jpg

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 10 apr 2016, 13:16

uitslagen 2e ronde a toernooi
Bijlagen
uitslagena2erondetoernooigenerale2016.jpg

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 10 apr 2016, 17:13

uitslagen laatste 8 hoofdtoernooi
Bijlagen
laatste8halvefinaleatoernooi.jpg

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 10 apr 2016, 17:17

halve finale hoofdtoernooi

Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover)
Krijn Kok – Richard Kronhe  – Moussa Agzoul (L’Esprit)


Henry Calvetti – Bert van Dijk – Franck Schepers (PUK)
Essa Agzoul – Noel Kempeneers – Kees Koogje (Les Cailloux/ABA )

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 10 apr 2016, 18:19

halve finale hoofdtoernooi

Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover) 13
Krijn Kok – Richard Kronhe  – Moussa Agzoul (L’Esprit) 6


Henry Calvetti – Bert van Dijk – Franck Schepers (PUK) 3
Essa Agzoul – Noel Kempeneers – Kees Koogje (Les Cailloux/ABA ) 13


finale hoofdtoernooi
Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover)
Essa Agzoul – Noel Kempeneers – Kees Koogje (Les Cailloux/ABA )

paul2424
6 Stars
6 Stars
Berichten: 3050
Lid geworden op: 17 dec 2007, 10:46
Boules: obut inox dure710 74
Locatie: delft

Re: live uitslagen de Generale Masters 10-4-2016

Bericht door paul2424 » 10 apr 2016, 19:30

winnaars de Generale masters kwalificatie toernooi 2016
Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover)


finale hoofdtoernooi
Edward Vinke – Wietse van Keulen – Patrick Bakens (PUK/’t Lover) 13
Essa Agzoul – Noel Kempeneers – Kees Koogje (Les Cailloux/ABA ) 5

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 11 gasten